Трамп вимагає від Конгресу жорсткіших обмежень для мігрантів

Трамп вимагає від Конгресу жорсткіших обмежень для мігрантів

Укрінформ
Глава Білого дому Дональд Трамп виступив з вимогою до політичних сил країни прийняти більш жорстке міграційне законодавство у зв'язку із загрозою проникнення тисяч незаконних мігрантів через південний кордон країни.

Про це він заявив на офіційній сторінці у Twitter.

"Важко повірити, що коли тисячі людей з півдня від кордону (США - ред.) безперешкодно йдуть в напрямку нашої країни великими караванами, демократи не схвалюють законодавства, яке дозволить встановити законну базу для захисту нашої держави", - написав американський президент.

Трамп підкреслив, що це також має стати ключовим питанням для республіканців на проміжних виборах до Конгресу.

Як відомо, на початку тижня американські ЗМІ оприлюднили інформацію про формування так званого "Маршу мігрантів" в країнах Центральної Америки. Зокрема, йшлося про те, що понад 3 тис. мігрантів перетнули кордон Гондурасу й Гватемали та відправились у напрямку США.

Читайте також: Трамп пригрозив Гондурасу припинити допомогу через "Марш мігрантів"

У цьому зв'язку президент Трамп заявив що керівництво Гондурасу, повинно розвернути цей "караван", інакше Сполучені Штати припинять подальшу допомогу цій країні.

Ситуація виникла на тлі недавньої заборони судом США для адміністрації Трампа припиняти програму допомоги вимушеним іммігрантам, яка рятує сотні тисяч людей від можливої депортації зі США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-