Митна війна: Китай готує відповідь Трампу

Митна війна: Китай готує відповідь Трампу

Укрінформ
Після того, як США ввели нові мита на китайську продукцію, КНР розробляє можливі варіанти симетричної відповіді.

Про це повідомляє Reuters.

"Влада КНР заявила у вівторок, що не має іншого вибору, окрім як вжиття заходів у відповідь на нові торговельні мита США, що в свою чергу може спонукати Дональда Трампа піти ще далі у торговельній війні між двома гігантами світової економіки", - йдеться у повідомленні.

Американські торговельні санкції проти КНР не дадуть результату, оскільки Китай має багато фіскальних та монетарних засобів для подолання їх наслідків, зазначив високопоставлений експерт ринку.

"Президент Трамп - це безкомпромісний бізнесмен, що намагається добитись максимального результату. Тож він намагається тиснути на КНР, щоб досягти поступок від наших перемовників. На мою думку, така тактика проти Китаю не спрацює", - сказав на конференції в портовому місті Тяньцзінь віце-президент фінансового регулятора КНР Фанг Хінгхай.

Раніше в понеділок американський лідер попередив, що якщо КНР вдаватиметься до контрзаходів щодо американських фермерів або промисловості, США терміново перейдуть до третьої фази, що являє собою додаткові імпортні мита приблизно на $267 мільярдів.

Читайте також: Митна війна: Китай пригрозив США "ударом у відповідь"

Китай розглядає можливість відправлення делегації до Вашингтона для початку перемовин у відповідь на нове рішення американської адміністрації, повідомив Morning Post у вівторок з посиланням на урядове джерело в Пекіні.

Станом на сьогодні США встановили мита на $50 мільярдів щодо китайської продукції, змусивши Пекін робити радикальні зміни в торговельній стратегії, галузі передачі технологій та субсидування високотехнологічної промисловості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-