Держдеп США призначив спецпредставника по КНДР

Держдеп США призначив спецпредставника по КНДР

Укрінформ
У Державному департаменті США з’явився офіційний представник з питань Північної Кореї.

Про це заявив державний секретар США Майкл Помпео, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я радий оголосити, що Стів Біген приєднується до нашої команди у якості спеціального представника з питань Північної Кореї. Стів формуватиме політику США стосовно КНДР і очолить наші зусилля із досягнення поставленої президентом Трампом мети, що полягає у повній та підтвердженій денуклеризації Північної Кореї, на що погодився Кім Чен Ин”, - сказав Помпео.

Він зауважив, що наступного тижня разом із новопризначеним спецпредставником полетить до КНДР “для досягнення подальшого дипломатичного прогресу на шляху до нашої мети”.

Помпео додав, що Біген переходить на роботу у Держдеп з посади віце-президента з питань міжнародних міжурядових відносин компанії “Форд Моторс”. “На цій посаді він тісно співпрацював із іноземними урядами з метою досягнення цілей “Форда” у світі. Тепер він використовуватиме ті само навички та самовідданість від імені народу Америки, аби його інтереси у Північній Кореї були дотримані”, - зазначив державний секретар.

Читайте також: МАГАТЕ не бачить ознак ядерного роззброєння КНДР

За його словами, використання дипломатії для повного подолання безпекової загрози Північної Кореї, “залишається одним із найбільших пріоритетів президента Трампа”. “Я переконаний, що Біген зможе взяти на себе роль у вставновленні безпеки для народу США й досягнення значно світлішого майбуття для мешканців Північної Кореї”, - підсумував Помпео.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-