Німеччина дає нужденним країнам €1,5 мільярда гуманітарної допомоги

Німеччина дає нужденним країнам €1,5 мільярда гуманітарної допомоги

Укрінформ
Цьогоріч Німеччина надасть гуманітарну допомогу на півтора мільярда євро.

Такі дані навів міністр закордонних справ Хайко Маас з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги, який припадає на 19 серпня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У 2017 році Німеччина була другим за величиною двостороннім гуманітарним донором у світі. У 2018 році ФРН продовжуватиме фінансувати проекти допомоги на суму близько 1,5 млрд євро по всьому світу», - повідомив міністр.

Читайте також: Три вантажівки з чеською гуманітаркою поїхали до ОРДО

Він зазначив, що Німеччина стала невід'ємною частиною міжнародної системи гуманітарної допомоги. Таким чином країна висловлює солідарність з людьми, які втратили все.

Берлін співпрацює з такими партнерами як Організація гуманітарної допомоги Організації Об'єднаних Націй, Міжнародний Червоний Хрест та Червоний Півмісяць та неурядовими організаціями. При наданні допомоги, зазначив політик, співробітники німецького МЗС і працівники партнерських організацій нерідко ризикують власним життям і все частіше стають об'єктами атак.

Читайте також: Більше 4 тис. гуманітарних працівників постраждали в зонах конфлікту за 20 років - ЄС

Останні 50 років у ФРН за гуманітарну допомогу за кордоном відповідало федеральне міністерство закордонних справ, допомагаючи людям, яким погрожували конфлікти, епідемії чи стихійні лиха.

Як повідомляв Укрінформ, Німеччина надає істотну допомогу Україні, в тому числі й для тимчасово переміщених осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-