Австралія допоможе Афганістану відмовитись від радянських гелікоптерів

Австралія допоможе Афганістану відмовитись від радянських гелікоптерів

Укрінформ
Австралія направить в Афганістан експертів з авіації, щоб допомогти національним військово-повітряним силам цієї країни замінити застарілий радянський вертолітний парк, що складається з Мі-17, на відреставровані американські гелікоптери Blackhawk.

Про це повідомляє видання The Australian.

"Австралія є однією з небагатьох країн-членів міжнародної коаліції, яка зараз літає на Blackhawk, і ми зможемо забезпечити кваліфіковану допомогу”, - заявила міністр оборони Австралії Маріс Пейн.

Очікується, що в Афганістан прибудуть 20 експертів сил оборони Австралії, які мають допомогти афганцям освоїтися з оновленим парком UH-60 Blackhawk. Загальне керівництво операцією здійснюватиме Канада.

Читайте також: Контракт з Airbus Helicopters забезпечить Україну технікою без участі РФ - МВС

Австралія вже співпрацює з коаліційними силами під командуванням США в Іраку у рамках операції “Охра”, її контингент налічує 600 військовослужбовців на місцях, включаючи групу повітряних завдань, спеціальну оперативну групу та небойову групу, яка допомагає тренувати регулярні іракські сили безпеки.

Нова програма із заміни повітряного парку потребує збільшення числа консультантів з питань авіації та персоналу охорони. З 2010 року Австралія також надала фінансову підтримку афганським повітряним силам у рамках Трастового фонду Афганської національної армії у розмірі 520 млн дол.

Фото: stmed.net

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-