Меркель домовилася з 14 країнами ЄС про повернення мігрантів

Меркель домовилася з 14 країнами ЄС про повернення мігрантів

Укрінформ
Канцлер Німеччини Ангела Меркель отримала згоду 14 країн ЄС щодо пришвидшення процедури повернення мігрантів.

Це випливає з її звернення до лідерів партій і фракцій Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) та Християнсько-соціального союзу (ХСС), в якому канцлер поінформувала партнерів по коаліції про результати переговорів під час окремих телефонних розмов, повідомляє DW.

"Канцлерка ФРН Ангела Меркель домовилася з 14 країнами ЄС про те, щоб швидше повертати до них біженців", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що у документі, що складається з восьми сторінок, ідеться про такі країни: Бельгія, Данія, Естонія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Польща, Португалія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція.

Згідно з документом Меркель хоче розміщувати шукачів притулку, які вже зареєстровані в інших країнах ЄС, в спеціальних "якірних центрах".

Читайте також: Позиція Польщі щодо біженців стала офіційною позицією ЄС — прем’єр

Як відомо, у Німеччині протистояння всередині союзу консервативних сестринських партій ХДС та ХСС через політику щодо біженців виникло наприкінці весни. Глава МВС та лідер ХСС Горст Зеєхофер проти того, щоб пускати до Німеччини тих іноземців, чиї клопотання про притулок уже зареєстровані в інших країнах Євросоюзу. Натомість канцлер Меркель, яка очолює ХДС, виступає за спільне європейське рішення цього питання.

Остання чотиригодинна зустріч у ніч проти середи, 27 червня, між учасниками коаліції з цього питання завершилася безрезультатно.

Раніше також повідомлялося, що Меркель вже домовився з Грецією та Іспанією про подальші угоди щодо повернення до цих країн біженців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-