У США планують побудувати гігантські табори для нелегалів - ЗМІ

У США планують побудувати гігантські табори для нелегалів - ЗМІ

Укрінформ
Політика "нульової терпимості" до нелегальних мігрантів адміністрації Дональда Трампа набуває нових масштабів із планами Військо-морських сил США побудувати наметові табори в кількох штатах для понад сотні тисяч людей, які незаконно перетнули кордон США.

Про це повідомив американський щотижневик Time із посиланням на доповідну записку керівництва ВМС США, яку отримав у своє розпорядження.

"Військово-морські сили США розробляють плани зі зведення величезних центрів утримання для десятків тисяч іммігрантів на віддалених базах у Каліфорнії, Алабамі й Аризоні, що розширює завдання для військових у реалізації політики "нульової терпимості" президента Трампа", - зазначає видання, цитуючи документ, підготовлений для затвердження міністром ВМС США.

У ньому йдеться, зокрема, про наміри побудувати "тимчасові й прості" наметові містечка для утримання 25 тис. мігрантів на залишених аеродромах у штаті Алабама, неподалік кордону з Флоридою. Крім того, документ передбачає будівництво табору на 47 тис. людей у районі колишньої бази ВМС "Конкорд" біля Сан-Франциско, а також ще одного об'єкту на 47 тис. людей на полігоні морської піхоти Кемп Педлтон на півдні Каліфорнії. У планах також – розгляд можливості створення можливостей для поки що невизначеної кількості мігрантів на авіабазі ВМС біля Юми, штат Аризона. 

При цьому передбачається, що витрати ВМС на будівництво і обслуговування лише одного об'єкта на 25 тис. людей становитимуть близько $233 млн протягом шестимісячного періоду. 

Читайте також: "Мені все одно": напис на куртці Меланії Трамп спричинив скандал

Попри те, що військові поки що не отримали офіційного наказу на зведення таборів для утримання такої кількості іммігрантів, вже зараз зрозуміло, що вони разом з іншими урядовими структурами також залучаються до виконання політичних завдань кабінету Трампа. Формально, для реалізації плану необхідне відповідне звернення Міністерства внутрішньої безпеки США.

Фото: Time

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-