Євросоюз увів додаткові мита на імпорт із США обсягом до €2,8 мільярдів

Євросоюз увів додаткові мита на імпорт із США обсягом до €2,8 мільярдів

1061
Ukrinform
Євросоюз застосує з 22 червня додаткові мита на деякі види американського імпорту.

Відповідне рішення, у відповідь на застосування Сполученими Штатами підвищених мит на увезення сталі та алюмінію, затвердила у середу Єврокомісія, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Єврокомісія затвердила регламент, який застосовує заходи ЄС у відповідь на тарифи США щодо сталі й алюмінію. Ці заходи стосуватимуться переліку продукції вартістю 2,8 млрд євро та набудуть чинності з 22 червня», - заявили у керівній інституції ЄС.

Йдеться про додаткові мита на американський імпорт до ЄС, включаючи сталь й алюміній, агропромислову та іншу продукцію. Зокрема, до переліку включені апельсиновий сік, сигари, сигарети, тютюн, віскі, футболки, джинси, взуття.

Читайте також: У Євросоюзі прокоментували вихід США із Ради ООН з прав людини

«Ми не хотіли займати таку позицію. Однак одностороннє та необгрунтоване рішення США запровадити тарифи на сталь та алюміній не залишило для ЄС іншого вибору», - заявила єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом.

Як повідомляв Укрінформ, Сполучені Штати увели мита в обсязі 25% на увезення сталі та 10% на імпорт алюмінію з третіх країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-