Австралія розчарована виходом США з Ради ООН з прав людини

Австралія розчарована виходом США з Ради ООН з прав людини

527
Ukrinform
Австралійський уряд розчарований рішенням Сполучених Штатів Америки вийти зі складу Ради ООН з прав людини.

Про це повідомляє прес-служба МЗСіТ Австралії.

“Австралія поділяє сумніви, що виникають у США щодо РПЛ, перш за все це стосується її антиізраїльської спрямованості, і ми підтримуємо зусилля щодо вирішення інших питань, що викликають розбіжності... Ми б хотіли, щоб США залишалися в складі РПЛ, і я довела нашу позицію до відома високопоставлених представників адміністрації Трампа”, - йдеться у заяві міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп.

У заяві австралійського зовнішньополітичного відомства також йдеться про те, що Австралія має намір домогтися ефективної та значущої реформи, щоб Рада ООН могла більш ефективно виконувати свою роль.

У цьому контексті Австралія продовжуватиме конструктивну роботу з іншими країнами, включаючи США, у сфері захисту прав людини.

Читайте також: Вихід США із Ради ООН з прав людини: Ізраїль подякував Трампу за мужнє рішення

“Біла книга Австралії з питань зовнішньої політики підтвердила відданість Австралії міцній багатосторонній системі захисту прав людини та просування прав людини в глобальному масштабі. Наша національна зацікавленість полягає у формуванні роботи Ради та підтримці міжнародного порядку, що грунтується на правилах”, - відзначається у заяві.

Австралія обіцяє бути принциповим, прагматичним та консультативним членом РПЛ, і працювати над посиленням голосів країн Тихоокеанського регіону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-