Нетаньягу звинувачує палестинців у небажанні досягти миру з Ізраїлем

Нетаньягу звинувачує палестинців у небажанні досягти миру з Ізраїлем

Укрінформ
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу поклав усю провину за тривалий близькосхідний конфлікт на палестинців.

Про це він заявив після переговорів у Берліні з канцлером ФРН Ангелою Меркель у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

"Палестинці завжди відхиляли ідею співіснування... Що принесе мир, так це остаточне визнання палестинцями права єврейського народу мати власну державу там, де його батьківщина", - заявив Нетаньягу.  

За його словами, "конфлікт досі не тому не вирішений, що є певні територіальні спори, а тому, що ізраїльську державу не визнають у будь-яких кордонах".

Нетаньягу виступив на захист нового будівництва поселень на західному березі Йордану, заявивши, що ізраїльтяни завжди жили на цих землях. За його словами, Ізраїль не може допустити появи додаткових палестинських районів, які будуть використані як плацдарм нападу проти нього.

Читайте також: Іран не має отримати ядерну зброю - Меркель

Канцлер ФРН Меркель зі свого боку зауважила, що позиції сторін з питання поселень розходяться. Вона повторила, що Німеччина виступає за вирішення конфлікту на основі принципу двох держав. І сказала, що Берлін вважає своїм обов'язком підтримати людей у секторі Газа, зокрема, економічно. Меркель також висловила, хоча і не явно, критику відкриття посольств в Єрусалимі, зауваживши, що Берлін виходить з того, що питання столиць з точки зору відкриття посольств, має вирішуватися у рамках міжнародних угод і на основі принципу двох держав, в якому тема Єрусалима відіграє важливу роль.

У цілому обидва політики визнали наявність розбіжностей у поглядах, але наголосили, що Німеччина й Ізраїль є друзями і партнерами, які намагаються один одного зрозуміти.

Фото:spiegel.de

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-