Папа Римський закликав жителів

Папа Римський закликав жителів "столиці мафії" стати на бік закону

Укрінформ
Папа Римський Франциск закликав жителів околиці Рима Остії, відомої як «столиця мафії», покінчити з «практикою страху», бути мужніми та стати на бік закону.

Як повідомляє "Радіо Свобода", понтифік звернувся до бандитів 3 червня під час меси, присвяченої Святу Тіла і Крові Христових, яка цьогоріч відбувалася у двох парафіях робітничого класу в місті Остія, що за 30 кілометрів від центру Рима.

«Ісус хоче, щоб стіни байдужості й «омерти» («кодексу мовчання», яким організовані злочинні угруповання залякують громадян, застерігаючи їх від співпраці з поліцією – ред.) були зруйновані, залізні грати гніту і зарозумілості знищені, звільнивши шлях до справедливості, цивілізованості і законності», – наголосив Франциск.

Читайте також: Папа Римський поспілкувався з українськими військовими паломниками

Таким чином Папа продемонстрував солідарність із 230 тисячами місцевих жителів, багато з яких живуть у страху через жорстокість бандитів у цьому районі.

У 2015 році адміністрацію Остії взяв під контроль урядовий уповноважений у зв'язку з проникненням до влади злочинних угруповань, яких звинувачували у вбивствах, вимаганні, торгівлі наркотиками та лихварстві. Проект отримав назву «Столиця мафії».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-