Папа Римський закликав жителів "столиці мафії" стати на бік закону

Папа Римський закликав жителів "столиці мафії" стати на бік закону

961
Ukrinform
Папа Римський Франциск закликав жителів околиці Рима Остії, відомої як «столиця мафії», покінчити з «практикою страху», бути мужніми та стати на бік закону.

Як повідомляє "Радіо Свобода", понтифік звернувся до бандитів 3 червня під час меси, присвяченої Святу Тіла і Крові Христових, яка цьогоріч відбувалася у двох парафіях робітничого класу в місті Остія, що за 30 кілометрів від центру Рима.

«Ісус хоче, щоб стіни байдужості й «омерти» («кодексу мовчання», яким організовані злочинні угруповання залякують громадян, застерігаючи їх від співпраці з поліцією – ред.) були зруйновані, залізні грати гніту і зарозумілості знищені, звільнивши шлях до справедливості, цивілізованості і законності», – наголосив Франциск.

Читайте також: Папа Римський поспілкувався з українськими військовими паломниками

Таким чином Папа продемонстрував солідарність із 230 тисячами місцевих жителів, багато з яких живуть у страху через жорстокість бандитів у цьому районі.

У 2015 році адміністрацію Остії взяв під контроль урядовий уповноважений у зв'язку з проникненням до влади злочинних угруповань, яких звинувачували у вбивствах, вимаганні, торгівлі наркотиками та лихварстві. Проект отримав назву «Столиця мафії».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-