Парламентська асамблея НАТО розгляне гібридні загрози з боку Росії

Парламентська асамблея НАТО розгляне гібридні загрози з боку Росії

2661
Ukrinform
Весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО розпочинається у п'ятницю у Варшаві. 

Упродовж чотирьох днів 260 делегатів з 29-ти країн-членів Альянсу, представники 16-ти асоційованих країн та спостерігачі з 8-ми країн, міжнародні експерти розглянуть актуальні питання безпеки, зокрема і гібридні загрози з боку Росії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Програма сесії включає дискусію щодо загроз для Альянсу зі Сходу, а також щодо витрат на оборону країн-членів”, - наголошують організатори сесії. 

Серед питань, які розглядатимуться у комісіях під час сесії, - виклики для міжнародної спільноти у контексті гібридних загроз з боку Росії, втручання Росії в перебіг виборів та референдумів у країнах Європи, викликів для НАТО на східному фланзі. Окрім того, обговорюватимуться також питання щодо ядерної програми Ірану, ситуації на Корейському півострові тощо.

Читайте також: Винні у катастрофі МН17 мають бути покарані - Столтенберг

У день завершення сесії, 28 травня, на ній виступлять генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Парламентської асамблеї Альянсу Паоло Аллі, президент Польщі Анджей Дуда і прем'єр-міністр РП Матеуш Моравецький та ін. 

Українську делегацію на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО очолюватиме народний депутат Ірина Фриз. 

Як відомо, у липні цього року в Брюсселі відбудеться саміт НАТО.

Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році і є консультативним міжпарламентським органом Альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-