Google, Facebook, Microsoft: Макрон пообідав з очільниками цифрових гігантів

Google, Facebook, Microsoft: Макрон пообідав з очільниками цифрових гігантів

949
Ukrinform
Міжнародне оподаткування, охорона конфіденційності та приватності, поширення ідей джихаду та інші теми стали предметом обговорення «небезкоштовного» обіду на честь представників 50 найбільших цифрових компаній світу та французьких стартапів з президентом Франції.

Обід у рамках саміту «Tech for Good» відбувся в Єлисейському палаці, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Безкоштовних обідів не буває, - пожартував глава Франції, приймаючи підприємців за своїм столом, - я чекаю від вас зобов'язань».

На обіді були присутні керівники Google, Facebook, Microsoft, Intel, IBM, Samsung, SAP, Uber, Palantir, Wikimedia Foundation, Mozilla Foundation та інші, а також керівники французьких стартапів, міністри, представники міносвіти, охорони здоров'я та інші. 

Під час саміту йшлося про конкретні кроки з нарощування присутності компаній-учасників саміту на території Франції. За результатами зустрічі деякі з учасників саміту оголосили про свої конкретні плани зі співробітництва. Зокрема, компанія IBM оголосила про намір створити у Франції 1,8 тис. робочих місць, з них 400 в галузі штучного інтелекту. Компанія Uber оголосила про підвищення рівня захисту водіїв і кур'єрів. В Microsoft пообіцяли працевлаштувати 100 фахівців зі штучного інтелекту, зокрема у сферах охорони здоров'я, навколишнього середовища, транспорту та інших. Google, від якого Франція вимагає покриття податкового боргу розміром 1.15 млрд євро, пообіцяв інвестувати 100 мільйонів доларів за наступні п'ять років у неприбуткові організації у сфері комп'ютерної освіти в країнах Європи, Африки та Близького Сходу. 

Читайте також: У Франції випускатимуть електрокари Mercedes

Після спільного обіду та інших заходів саміту, президент Франції зустрінеться із засновником Facebook Марком Цукербергом.

Фото: Charles Platiau/Getty Images

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-