США ввели санкції проти іранських високопосадовців

США ввели санкції проти іранських високопосадовців

712
Ukrinform
Міністерство фінансів США запровадило чергову хвилю санкцій проти Ірану, включивши до списку обмежень п'ятьох високопоставлених керівників Корпусу стражів Ісламської революції (КСІР).

Про це офіційно повідомив у вівторок Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) американського мінфіну, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

У документі зауважується, що санкції пов'язані з причетністю вказаних осіб до терористичної активності Ірану, а також із порушенням умов нерозповсюдження зброї масового знищення.

У переліку санкцій вказані, в тому числі високопоставлені чиновники ракетного командування Аль-Гадір, науково-дослідної установи RSSJO та інші керівники Корпусу стражів Ісламської революції. При цьому уточнюється, що індивідуальні санкції проти зазначених посадовців вводяться на повторній основі.

Читайте також: Туреччина розкритикувала вихід США з ядерної угоди

Як повідомляв Укрінформ, на початку травня президент США Дональд Трамп оголосив про намір Сполучених Штатів вийти з Іранської ядерної угоди та поновити санкції проти Тегерана, пов'язані з його діяльністю у сфері розробок ядерної зброї. З того моменту міністерство фінансів США кілька разів оголошувало про введення додаткових санкцій проти Ірану на додаток до поновлення обмежень, що існували раніше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-