У Польщі сьому добу шукають трьох гірників

У Польщі сьому добу шукають трьох гірників

800
Ukrinform
На шахті "Зофіювка" (південь Польщі) вже сьому добу тривають пошуки трьох гірників, з якими від 5 травня втрачено зв'язок у результаті аварії, що сталася після підземних поштовхів.

Рятувальники змогли опустити на місце, де можуть перебувати шахтарі, спеціальний мікрофон, однак пристрій не зафіксував жодних сигналів, крім шуму води, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

За інформацією представника Ястжембської вугільної компанії, до складу якої входить шахта, Томаша Семенєца, мікрофон не зареєстрував жодних сигналів, які могли б свідчити про якусь активність людей. Паралельно рятувальники насосами намагаються відкачати воду з тунелю, який веде до місця, де можуть перебувати шахтарі.

Читайте також: У Польщі евакуювали школу через погане самопочуття 11 учнів

Як повідомлялося, в суботу в районі шахти "Зофіювка" сталися підземні поштовхи потужністю 3,5 бала за шкалою Ріхтера. Більшість гірників самостійно піднялася на поверхню, окрім сімох. Двох із них виявили і доволі швидко підняли на поверхню, їх життю небезпеки немає. А у неділю виявили і підняли на поверхню тіла двох загиблих шахтарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-