У прем’єри Вірменії пропонують лідера протестного руху

У прем’єри Вірменії пропонують лідера протестного руху

Укрінформ
У Вірменії парламентська фракція блоку "Єлк" висунула кандидатуру опозиційного депутата Нікола Пашиняна на пост прем'єр-міністра.

Про це повідомляє "Перший вірменський інформаційний".

"Парламентська фракція блоку «Єлк» прийняла рішення про свого кандидата на пост прем'єр-міністра: буде висунено кандидатуру Нікола Пашиняна, проте залишається відкритим питання мінімальної кількості голосів, яку необхідно набрати», - зазначається в повідомленні.

За словами члена фракції, керівника партії «Світла Вірменія» Едмона Марукяна, якщо за кандидатуру Пашиняна проголосують усі депутати фракції «Вихід» (9 мандатів) і «Процвітаюча Вірменія» (31 мандат), буде отримано 40 голосів. Для обрання треба 53.

Питання інших 13 голосів залишається відкритим. Партія «Процвітаюча Вірменія» вже заявила про підтримку акцій Нікола Пашиняна. Позапарламентські партії «Спадщина» і «Країна законності» також заявили про свою підтримку.

Читайте також: Протести у Вірменії: в.о. прем'єра розглядає можливість позачергових виборів

Депутати Національної ради (парламент) фракції ВРФ «Дашнакцутюн» Андранік Карапетян і Сурен Манукян на своїх сторінках в соціальних мережах написали, що підтримують Нікола Пашиняна.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян після масових мітингів подав у відставку.

Виконувачем обов'язків глави уряду Вірменії став перший віце-прем'єр Карен Карапетян.

Масові протести в Єревані проходили з 13 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-