У Страсбурзі розпочинається сесія ПАРЄ

У Страсбурзі розпочинається сесія ПАРЄ

1142
Ukrinform
Сьогодн у Страсбурзі розпочинається сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Трансляція з сесійної зали ПАРЄ розпочнеться у понеділок, 23 квітня, о 12.30 за Київським часом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

На сьогодні заплановано проведення термінових дебатів. Серед тем, поданих для розгляду: «Незаконні вибори президента РФ на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим: порушення прав людини», а також «Зростання антисемітизму, ісламофобії та ксенофобії в Європі: загроза європейським цінностям», «Копенгагенська декларація (щодо реформування механізму Конвенції про захист прав людини – ред.), оцінка та виконання».

Також сьогодні перед делегатами в ПАРЄ виступить президент Асамблеї Мікеле Ніколетті.

На післяобідній час, з 15.00 до 17.00 (16.00-17.00 за Київським часом) заплановані вільні дебати, тема яких на разі не визначена.

Читайте також: У ПАРЄ підтвердили корупційні дії Азербайджану в Асамблеї

Також у рамках сесії сьогодні відбудуться «сайд івентс» (події, що відбуваються паралельно із заходами за програмою сесії, здебільшого у перервах між засіданнями ред.) на яких підніматимуться наступні теми: подальші кроки розслідування корупційних діянь в ПАРЄ, гуманітарна криза в Афріні, виконання резолюції ПАРЄ про основи сучасного спорту, зміцнення співпраці з ООН, заслуховування звітів щодо біженців та мігрантів, зокрема їх залучення до схем експлуатації та торгівлі людьми, а також щодо зниклих без вісти дітей зі складу мігрантів та біженців.

Сесія ПАРЄ завершиться у п'ятницю, 27 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>