Страсбурзький університет скасував заняття через страйк

Страсбурзький університет скасував заняття через страйк

679
Ukrinform
Студенти Страсбурзького університету оголосили страйк – заняття скасували для 51 тисячі студентів, до навчальних корпусів пускають лише тих, хто має сьогодні іспити.

Про подробиці Укрінформу розповіла студентка юридичного факультету Страсбурзького університету Тетяна Ловга.

"Сьогодні вранці студентам повідомили, що доступ до університету буде обмежений у зв'язку з тим, що студентська асамблея проголосувала за повне блокування університету. Перед входом в будівлі університету зібралася велика кількість студентів – вони заблокували будівлю. Доступ до будівлі дозволений лише студентам, які сьогодні мають складати іспити. Вони надають свої студентські картки для того, щоб їх впустили в будівлю. Всі лекції скасовані", - розповіла вона.

За словами Ловги, студенти Страсбурзького університету отримали електронною поштою листа від президента університету, в якому вказувалося, що блокування університету заважає, а точніше унеможливлює проведення лекцій та іспитів.

У цьому зв’язку всім студентам університету було запропоновано відповісти на питання: "Чи схвалюєте ви блокування університету?".

"Сьогодні вранці студентська організація юридичного факультету повідомила про це студентам з проханням висловити свою думку і показати, що ми проти блокування, тому що воно заважає нам спокійно складати свої іспити. Думки розходяться: багато студентів підтримують блокування, адже це спосіб виявити невдоволення та привернути увагу ЗМІ, але також багато хто ставиться з невдоволенням через те, що  маніфестація заважає проведенню іспитів у нормальних умовах", - розповіла Ловга про ставлення до блокування серед студентів.

Читайте також: Ейфелеву вежу закрили через страйк

У деяких місцях на території університету студенти влаштували барикади зі стільців, парт, свої гасла вони закріпили на сміттєвих баках.

Серед основних вимог студентів залишається відміна реформи в освітній сфері, ініційована президентом країни Еммануелем Макроном.

Фото: Захар Кім

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>