Австралія звинуватила Росію у серії кібератак

Австралія звинуватила Росію у серії кібератак

547
Ukrinform
Федеральний уряд Австралії заявив про причетність Російської Федерації до низки торішніх кібератак проти австралійських компаній.

Про це повідомляє місцевий інформаційний веб-ресурс news.com.

«Висновки, які ми як уряд зробили для себе і які мусять враховувати всі австралійці, полягають у тому, що пильність є абсолютно необхідною у плані кібербезпеки», - заявила міністр оборони Австралії Маріса Пейн.

За її словами, близько 400 австралійських компаній у 2017 році постраждали від кібератак, здійснених хакерами, підтримуваними Кремлем, однак непоправної шкоди завдано не було.

Цю думку підтвердив і міністр кібербезпеки Ангус Тейлор. «Ця спроба Росії є сильним нагадуванням про те, що австралійський бізнес та приватні особи є постійною мішенню для незаконної діяльності як звичайних зловмисників, так і хакерів, підтримуваних урядами інших держав, і ми маємо дотримуватися суворих норм кібербезпеки», - заявив міністр.

За його словами, пунктами доступу до австралійських мереж стали комерційно доступні роутери.

Читайте також: США та Британія заявляють, що кремлівські хакери заразили роутери по всьому світу

«Це демонструє, що будь-який підключений пристрій є вразливим до шкідливої діяльності», - сказав міністр.

Заяви австралійських посадовців пролунали під час заходів з питань зміцнення співпраці з питань кібербезпеки між Австралією та США.

Раніше Міністерство національної безпеки США, Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) та Національний центр кібербезпеки Великої Британії оприлюднили спільну заяву про шкідливу інтернет-активність, яка проводиться урядом Росії. Зокрема, у ній ідеться, що фінансовані Кремлем російські хакери інфікували комп'ютерні маршрутизатори для вилучення інтелектуальної власності і, можливо, підготовки до майбутніх кібератак.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>