Більшість німців проти переведення стрілок годинника

Більшість німців проти переведення стрілок годинника

Опитування
Укрінформ
Переважна більшість жителів Німеччини вважає неправильним переведення стрілок годинника на так званий зимовий і літній час.

Про це свідчать результати проведеного перед останнім тижнем березня соціологічною службою DAK опитування, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

«Проти ідеї переведення годинників 73% респондентів», - повідомили організатори опитування.

Небажання підлаштовуватися під новий час викликано цілком реальними проблемами: 27% опитаних, в основному люди старшого віку, зізналися, що це негативно позначається на їхньому здоров'ї та психіці. Перебої зі сном мають при цьому 63% жінок і 53% чоловіків. Найчастіше люди просто відчувають підвищену втому і пригніченість.

Кожний третій розраховує на те, що така практика буде припинена протягом найближчих п‘яти років, кожний п'ятий - що протягом десятиліття. Викликані серйозні суперечки зміна часу є об'єктом пильної уваги з боку структур ЄС. У лютому цього року було ухвалено рішення парламенту провести «ретельну оцінку» відповідної директиви і, у разі необхідності, подати пропозиції про внесення поправок.

«Нормальним» часом є той, за яким Європа живе у зимовий період.

Читайте також: Україна 25 березня переходить на літній час

До речі, середньоєвропейський час діє в Німеччині майже 125 років. Його було введено на території Німецької імперії 1 квітня 1893 року для зручності складати єдиний розклад руху поїздів, що тільки починали активно розвиватися на континенті. До Німеччини на нього перейшли в Македонії, Чорногорії, Сербії та Австро-Угорщині, а в 1893 році разом з Німеччиною - Італія і Мальта, трохи пізніше - Швейцарія, Ліхтенштейн, Данія і багато інших країн цього часового поясу.

Нагадаємо, що Україна вночі проти 25 березня переходить на літній час.

Це передбачено постановою Кабінету міністрів, згідно з якою перехід на літній час в Україні відбувається останньої неділі березня.

Таким чином, о 3 годині ночі 25 березня стрілки годинника необхідно перевести на одну годину вперед.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-