Меркель обіцяє бути гарним канцлером

Меркель обіцяє бути гарним канцлером

Укрінформ
Лідер Християнсько-демократичного союзу Ангела Меркель обіцяє після обрання канцлером докласти максимум зусиль для забезпечення результативної роботи уряду.

Про це вона сказала у короткій заяві журналістам у понеділок у Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

"Як можливий федеральний канцлер, я сподіваюся, що мене оберуть, я докладу всі сили, щоб цей уряд добре працював для людей у Німеччині", - зазначила Меркель.

За її словами, результат голосування Соціал-демократичної партії Німеччини про участь у Великій коаліції "закладає дуже-дуже хорошу основу для спільної урядової роботи". Вона нагадала, що у підписаному раніше коаліційному договорі заплановано багато важливих завдань, і народ Німеччини по праву чекає, що після майже півроку після виборів у країні нарешті "щось станеться" і з'явиться дієздатний уряд, який ці завдання виконуватиме.

Меркель запевнила, що всі її міністри займатимуться безліччю проектів з поліпшення життя всередині країни. Одночасно вона звернула увагу на те, що в Європі давно вже чекають, що Німеччина сильним голосом разом з Францією й іншими країнами ЄС говоритиме на теми торговельної політики (зокрема, з США), відкритої конкуренції (з Китаєм), у питаннях, коли йдеться про війну і мир (як у Сирії). Все це означає, резюмувала Меркель, що слід якнайшвидше розпочати роботу уряду.

Читайте також: Порошенко привітав рішення німецьких соціал-демократів підтримати "велику коаліцію"

Як повідомляв Укрінформ, напередодні СДПГ 66 відсотками голосів підтримала створення Великої коаліції.

У понеділок, 5 березня, федеральний президент внесе на розгляд Бундестагу кандидатуру Меркель на посаду канцлера ФРН, само голосування відбудеться 14 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-