У Співдружності націй ведуть таємні переговори щодо наступника Єлизавети II - ЗМІ

У Співдружності націй ведуть таємні переговори щодо наступника Єлизавети II - ЗМІ

961
Ukrinform
У Співдружності націй розпочали таємні переговори щодо наступника королеви Єлизавети ІІ на посту глави об'єднання.

Про це повідомляє BBC.

"У Співдружності націй розпочали таємні переговори щодо наступника королеви Єлизавети ІІ на посту глави об'єднання", - йдеться у повідомленні з посиланням на джерела видання.

Зазначається, що питання наступника королеви Єлизавети ІІ на пості глави Співдружності націй надзвичайно чутливе, тому що роль глави об'єднання не є спадковою і не перейде автоматично після смерті королеви її сину принцу Уельському Чарльзу. 

У випадку смерті монарха лідери держав-членів Співдружності націй повинні призначити нового главу об'єднання.

За даними ВВС, Співдружність націй вже створила "групу високого рівня" для розгляду питання управління об'єднанням. Свої напрацювання вона представить на зустрічі глав країн Співдружності в Лондоні у квітні. 

Як повідомлялося, королева Єлизавета ІІ була оголошена главою Співдружності націй під час її коронації в 1953 році, коли вона перейняла правління від свого батька короля Георга VI.

Читайте також: Єлизавета ІІ святкує 66-ту річницю сходження на трон

Заснована в 1931 році, Співдружність націй є вільною асоціацією, яка складається з колишніх британських колоній та інших держав. Всього до об'єднання входять 53 країни із загальною кількістю населення близько 2,4 мільярдів людей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-