Штати пригрозили режиму Венесуели новими санкціями

Штати пригрозили режиму Венесуели новими санкціями

1112
Ukrinform
Державний секретар США Рекс Тіллерсон пригрозив режиму Венесуели новими санкціями проти нафтової промисловості – головної експортної галузі країни, що надає уряду Мадуро основний прибуток.

Про це глава Держдепартаменту США заявив у четвер, під час перебування з візитом на Ямайці, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Колись процвітаюча демократія (у Венесуелі – ред.) була демонтована на наших очах. Саме тому ми маємо намір вжити всіх можливих заходів, щоб примусити режим (Ніколаса Мадуро – ред.) повернути все до конституційного ладу, повернути все в руки венесуельського народу", - цитує главу американської дипломатії Державний департамент США.

Що стосується подальших можливих кроків з боку Сполучених Штатів, Тіллерсон зауважив, що це може бути додаткове "застосування санкцій по відношенню до (продажу – ред.) нафти чи продуктів, щоб посилити тиск на режим Мадуро".

Читайте також: Канада вимагає від Венесуели перенести вибори та допустити до участі в них опозицію

При цьому глава Держдепартаменту запевнив, що Сполучені Штати "враховуватимуть наслідки" тиску на офіційний Каракас і для країн регіону, щоб не уразити їх в економічному плані.

Тіллерсон також підкреслив, що для пом'якшення наслідків для країн регіону, які залежать від поставок венесуельської нафти і нафтопродуктів, Сполучені Штати розглянуть питання, як вони можуть допомогти зі своїми багатими ресурсами та інфраструктурою. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-