Учасники коаліційних переговорів у Німеччині обіцяють результат до ранку

Учасники коаліційних переговорів у Німеччині обіцяють результат до ранку

Укрінформ
Представники Християнсько-демократичного і Християнсько-соціального союзів, Соціал-демократичної партії Німеччини ввечері у вівторок зібралися на зустріч, яка, як вони сподіваються, стане останньою.

Близькі до переговорного процесу експерти кажуть, що оголошення про результати можна очікувати у вівторок близько 23 години або до ранку середи, передає кореспондент Укрінформу в ФРН.

Тим часом, стали відомі деякі пункти проекту майже 170-сторінкової коаліційної угоди, за якими вже досягнутий консенсус. Зокрема, як стверджує Spiegel, в документі прописана майбутня політика уряду щодо санкційного питання.

«Союз (ХДС/ХСС) і СДПН хочуть дотримуватися своєї жорсткої лінії в політиці санкцій проти Росії. Мета СДПН щодо поступового зняття штрафних заходів ще до повного виконання Мінської мирної угоди для східної України не знайшла відображення в проекті», - пише видання.

Читайте також: Паніка на світових біржах непокоїть Меркель

«При виконанні Мінських угод ми готові зняти санкції і будемо вести про це діалог з нашими європейськими партнерами», - йдеться в документі.

Таким чином, майбутній уряд, якщо він все ж таки буде створений, збереже свою нинішню лінію з даного питання.

Головними каменями спотикання в ході переговорів залишаються питання, що стосуються ринку праці та системи охорони здоров'я.

Учасники переговорів раніше висловлювали надію на те, що зможуть завершити їх 4 лютого. Проте вже двічі оголошення результатів відкладалося. Лідер ХДС Ангела Меркель закликала у вівторок партнерів до «болючих компромісів».

Як повідомляв Укрінформ, 26 січня в Берліні партії Християнсько-демократичний союз (ХДС), Християнсько-соціальний союз (ХСС) і Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) почали коаліційні переговори.

Перед початком зустрічі, участь в якій беруть 15 політиків, лідери партій - Ангела Меркель (ХДС), Хорст Зеєхофер (ХСС) і Мартін Шульц (СДПН) - висловили оптимізм і запевнили у намірі завершити процес формування уряду максимально швидко. В консервативному блоці сподіваються, що це вдасться зробити до 8 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-