На Кубі покінчив з собою старший син Фіделя Кастро

На Кубі покінчив з собою старший син Фіделя Кастро

2252
Ukrinform
Старший син Фіделя Кастро, 68-річний Фідель Анхель Кастро Діас-Баларт, покінчив з собою на Кубі.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі з посиланням на кубинські державні ЗМІ.

За їх даними, останні місяці медики надавали Кастро допомогу в зв'язку з глибокою депресією. Спочатку він знаходився в госпіталі, а потім був переведений на амбулаторне лікування.

Кастро Діас-Баларт, якого на Кубі називали Фіделіто через схожысть із батьком, народився в 1949 році в Гавані. У 1968 році він вступив до Воронезького державного університету, після двох років навчання перевівся в МДУ. Він закінчив університет за спеціальністю "ядерна фізика", після чого навчався в аспірантурі Інституту атомної енергії в підмосковній Дубні.

В СРСР Фіделіто жив під вигаданим ім'ям - Хосе Рауль, яким підписано багато його наукові роботи, написані в радянський період.

Читайте також: Президент Куби Рауль Кастро зібрався у відставку

Останнім часом Фідель обіймав посади радника з питань науки Держради Куби, а також був заступником президента Кубинської академії наук.

Батько Кастро Діаса-Баларта, лідер кубинської революції Фідель Кастро помер 25 листопада 2016 року у віці 90 років. За 10 років до цього він передав свої повноваження глави держави молодшому братові Раулю.

Читайте також: Майже по Маркесу: Росія формує клуб вигнанців

Фідель Анхель Кастро Діас-Баларт ніколи не був великою політичною фігурою і не претендував на роль наступника Рауля Кастро.

"У кожного з членів родини - своя доля. Що стосується глави держави [Фіделя], то йому вдавалося зберігати свій особистий простір впродовж багатьох років, присвячувати себе головній справі свого життя - роботі. Але це не завадило більшості членів сім'ї, кожному з нас, розвиватися своїм шляхом", - говорив він в інтерв'ю в 2013 році.

Фото: Getty Images

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-