Мей прокоментувала аналіз наслідків Brexit, що просочився у ЗМІ

Мей прокоментувала аналіз наслідків Brexit, що просочився у ЗМІ

1302
Ukrinform
Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що аналіз наслідків Brexit, що просочився в ЗМІ, - це лише попередня робота, яка не була схвалена урядом.

Про це повідомляє Reuters.

"Прем'єр сказала, що це була попередня робота, не схвалена міністрами, яка розглядає тільки готові сценарії. Жодного аналізу індивідуальної угоди, якої ми домагаємося в рамках державної політики, не було зроблено", - сказав прес-секретар Терези Мей.

Згідно з виданням BuzzFeed, автори опублікованого документа "EU Exit Analysis - Cross Whitehall Briefing" дійшли висновку, що Великобританії буде гірше поза Європейським Союзом при будь-якому із змодельованих сценаріїв.

Всього документ розглядає три найімовірніші сценарії наслідків Brexit на основі існуючих механізмів ЄС.

Згідно з першим сценарієм, якщо Британія продовжить діяти в рамках всеосяжної угоди про вільну торгівлю з ЄС, протягом наступних 15 років економічне зростання в країні стане нижчим на 5% порівняно з поточними прогнозами.

Читайте також: Brexit: ЄС висунув Лондону жорсткі умови

Розвиток ситуації в рамках другого сценарію, а саме якщо Британія повернеться до правил Світової організації торгівлі, скоротить зростання на 8%.

Третій і найбільш м'який варіант Brexit - збереження подальшого доступу до єдиного ринку через членство в Європейському економічному просторі, проте навіть він у довгостроковій перспективі призведе до падіння на 2%.

З позитивних сторін Brexit аналітики зазначили, що за всіма сценаріями буде поміщено торговельну угоду зі США, що підвищить ВВП на 0,2% у довгостроковій перспективі.

Торговельні угоди з іншими країнами поза ЄС, а саме з Китаєм, Індією, Австралією, країнами Перської затоки і країнами Південно-Східної Азії, можуть додати ще від 0,1% до 0,4% до ВВП Великої Британії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>