Папа Римський зізнався, що починає та завершує день по-українськи

Папа Римський зізнався, що починає та завершує день по-українськи

Фото
Укрінформ
Папа Римський Франциск щоранку вітається з іконою Богородиці Ніжності, що йому подарував Верховний Архієпіскоп Святослав Шевчук, і щовечора цілує цю ікону.

Про це Папа розповів у своєму Слові до української громади в соборі Святої Софії у Римі. Повний текст Слова наводить Радіо Ватикану.

Папа Римський у Римі / Фото: Лана Самохвалова, Укрінформ

«І хочу розповісти вам один секрет. Вночі, перед тим, як іти до ліжка, та вранці, коли прокидаюсь, я завжди зустрічаюся з українцями. Але чому? Бо коли ваш Верховний Архиєпископ прибув до Аргентини, коли я його побачив, то подумав, що це міністрант з української церкви, але це був єпископ! Він плідно працював у Аргентині й ми доволі часто зустрічалися. Потім він одного дня поїхав на Синод і повернувся Верховним Архиєпископом, щоб попрощатися. Коли він прощався, то подарував мені ікону, невелику, як половина аркуша, Пресвятої Богородиці. В Буенос-Айресі я тримав її у своїй кімнаті, й щовечора та щоранку вітався з нею. Це стало звичкою. А далі прийшла моя черга приїхати до Риму й не повернутися… Він міг повернутися, а я – ні… І я сказав, щоб мені привезли три книжки бревіарію, які я не взяв з собою, та інші найважливіші речі, між якими – цю ікону Богородиці Ніжності. Й щовечора, перед тим, як іти спати, цілую цю ікону, яку мені подарував ваш Верховний Архиєпископ, і зранку також вітаюся з нею. Тож можна сказати, що розпочинаю та завершую день по-українськи»,  - сказав Папа Франциск.

Читайте також: Папа Римський : Я молю Бога, щоб зброя замовкла

Також він говорив, що розуміє тривоги українців через лихо війни та економічних труднощів. Папа Франциск запевнив, що під час молитв і коли приносить Євхаристійну жертву, він благає Князя Миру, аби змовкла зброя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-