У Румунії вже другий за півроку прем'єр пішов у відставку

У Румунії вже другий за півроку прем'єр пішов у відставку

1632
Укрінформ
Виконавчий комітет правлячого в Румунії Соціал-демократичної партії проголосував за відгук політичної підтримки уряду під керівництвом Міхая Тудосе.

За відставку прем'єра проголосували 57 членів Виконкому з 60, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Під час засідання Виконкому прем'єр Міхай Тудосе заявив про свою відставку. На посаду майбутнього прем'єр-міністра Соціал-демократична партія планує висунути чинного віце-прем'єра Паула Стенеску.

Раніше прем'єр Тудосе заявив, що піде у відставку, якщо соціал-демократи відмовлять уряду в політичній підтримці.

Читайте також: Глава МВС Румунії йде у відставку через скандал з поліцейським-педофілом

Про причини відставки голови румунського уряду поки нічого не повідомляється. Соціал-демократична партія планує провести за підсумками засідання Виконкому партії брифінг.

Зазначимо, що це вже друга за останній рік урядова криза в Румунії. В середині 2017 року посаду глави уряду змушений був залишити екс-прем'єр Сорін Гриндяну. Мотивом відставки тоді послужив скандал навколо урядової постанови про пом'якшення кримінального переслідування стосовно чиновників-корупціонерів.

Читайте також: Глава МЗС Румунії назвав "нормальною практикою" видачу українцям румунських паспортів

Президент Румунії Клаус Йоганніс поки ніяк не прокоментував відставку прем'єра, однак двома днями раніше він заявив, що «у випадку відставки прем'єра, соціал-демократам необхідно замислитися над питанням, чи в змозі вони взяти на себе відповідальність за керівництво урядом».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-