Австралія легалізувала експорт лікарського канабісу

Австралія легалізувала експорт лікарського канабісу

Укрінформ
Уряд Австралії ухвалив рішення дозволити компаніям, що мають ліцензії на вирощування та виробництво медичної марихуани, експортувати свою продукцію на Зелений континент.

Про це повідомляє видання The Courier Mail.

“Однак умовою будь-якої експортної ліцензії буде те, що австралійські пацієнти, як і раніше, мають отримувати першочерговий доступ до лікарських препаратів з якісної сировини, вирощеної в Австралії”, - заявив федеральний міністр охорони здоров'я Грег Хант. 

За словами міністра, рішення уряду ухвалено з метою зміцнення місцевого ринку, розвитку внутрішнього виробництва та постачання для австралійських пацієнтів на тлі зростаючого попиту всередині країни та у всьому світі. 

Читайте також: У Каліфорнії легалізували «рекреаційну» марихуану

Вирощування коноплі та виробництво канабісу для медичних потреб в Австралії легалізували у листопаді 2016 року. При цьому федеральний парламент, який ухвалив відповідні поправки до закону про наркотичні лікарські засоби, уточнив, що легалізація медичного канабісу є прерогативою влади австралійських штатів. Відтоді виробництво такої продукції було легалізовано у двох найбільш густонаселених штатах країни - Вікторії та Новому Південному Вельсі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-