У Молдові готують поправки, щоб притягнути Додона до відповідальності

У Молдові готують поправки, щоб притягнути Додона до відповідальності

Укрінформ
Голова Конституційного суду Молдови Тудор Панциру закликав парламент внести в кримінальне законодавство поправки, які дозволили б притягати президента країни до кримінальної відповідальності.

Про це він заявив під час засідання КС, на якому обговорювалося питання про тимчасове усунення Додона з посади, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

"Цей пінг-понг між парламентом і президентом вже стає смішним. Раніше КС звернувся до парламенту з листом, в якому ми зажадали внести відповідні поправки в кримінальне законодавство, які дозволили б притягати президента до кримінальної відповідальності за відмову підписувати закони і призначати членів уряду, що є порушенням положень Конституції", - заявив Панциру.

Читайте також: Додона втретє відсторонили від посади

Депутат Серджиу Сирбу, який був присутнім на засіданні КС, у свою чергу, заявив, що такий законопроект вже зареєстрований у парламенті, і глава КС закликав парламентарів прискорити процес прийняття цих поправок.

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю, 5 січня, КС втретє усунув президента з посади за його відмову підписати Закон про протидію російській політичній пропаганді. Згідно з Конституцією Молдови, президент зобов'язаний підписувати закони, якщо парламент проголосував за них повторно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-