Трамп встановив новий дедлайн для впровадження санкцій проти Росії - CNN

Трамп встановив новий дедлайн для впровадження санкцій проти Росії - CNN

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп затвердив нові санкції проти Росії ще 2 серпня, однак Білий дім все ще не впровадив їх. Відповідні санкції мають на меті покарати РФ за втручання у вибори 2016 року, порушення прав людини, анексію Криму та військові операції на сході України.

Законопроект також охоплює санкції проти Ірану та Північної Кореї, повідомляє CNN.

"1 жовтня адміністрація (Трампа - ред.) пропустила свій перший дедлайн стосовно видачі вказівок про те, на які російські підприємства у військовому секторі та в секторі розвідки мають бути накладені санкції. Держдеп запізнився із цим майже на місяць, можливо тому, що держсекретар Рекс Тіллерсон ліквідував офіс, який здійснює нагляд за санкціями, та переніс усю цю роботу на заступника начальника управління, однак вони, нарешті, назвали нову дату - 26 жовтня", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі 29 січня 2018 року - наступний термін, коли адміністрація повинна визначитися із бізнесом та підприємствами з різних країн, на які мають бути накладені санкції за продовження ведення бізнесу з деякими російськими підприємствами.

У свою чергу, демократи Конгресу США заявляють, що стурбовані тим, що реалізація санкцій триває так довго, і що російські підприємства можуть встигнути створити нові дочірні компанії з метою обійти санкції, пише телеканал.

Читайте також: Лідери ЄС схвалили продовження санкцій проти Росії

Так, сенатор Бен Кардін, високопоставлений демократ в Комітеті з питань міжнародних відносин, заявив, що вони уважно спостерігатимуть за тим, як адміністрація впроваджує закон про санкції щодо Росії, та хочуть отримати звіт вже наступного місяця.

Чиновник Держдепу заявив CNN, що його відомство працює над реалізацією закону.

"...Ми будемо працювати з нашими союзниками та партнерами для реалізації цих санкцій так, щоб вони були затратними для російського уряду та водночас не мали непередбачених негативних впливів на інших", - сказав чиновник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-