Дитяче харчування відомої фірми знімають з продажу через сальмонелу

Дитяче харчування відомої фірми знімають з продажу через сальмонелу

Укрінформ
Один із найбільших у світі виробників дитячого харчування Lactalis, продукція якого продається в усьому світі під кількома торговими марками, відкликає більше 600 партій продукції, яка може бути заражена сальмонелою.

Розслідування розпочалося після того, як у Франції захворіли на сальмонельоз 26 немовлят, які вживали продукцію Lactalis, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Було виявлено і підтверджено зв'язок між забрудненням і споживанням продуктів дитячого харчування від виробничої лінії LNS Group (Lactalis Nutrition Health)... Наскільки це можливо, закликаємо не використовувати продукцію цього виробника», - звернулося до батьків Міністерство охорони здоров'я.

Читайте також: Масове отруєння у дитсадку Франківська: кількість хворих збільшилась до 15

За даними виробника, зараженими можуть бути 7 тисяч тонн продукції, виробленої на заводі у Франції. В компанії ще не встановили, скільки з цього обсягу продукції вже відправлено на продаж.

Перші партії відкликаються з Китаю, Пакистану, Великої Британії та Судану. Водночас у компанії заявили, що не можуть гарантувати вилучення геть усіх потенційно небезпечних продуктів.

Окрім бренду Lactalis, продукція продається, зокрема, під брендами Milumel et Picot, Carrefour.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-