Придністровське врегулювання: Молдова в ОБСЄ нагадала про свою вимогу

Придністровське врегулювання: Молдова в ОБСЄ нагадала про свою вимогу

Укрінформ
Республіка Молдова занепокоєна тривалим незаконним перебуванням на своїй території військ та озброєння РФ, наполягаючи на їх повному і беззастережному виведенні та виконанні Росією узятих на себе міжнародних зобов'язань.

Про це поінформували в прес-службі Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови за підсумками виступу керівника зовнішньополітичного відомства Андрія Галбура на засіданні Міністерської ради ОБСЄ у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

"Республіка Молдова глибоко занепокоєна тривалим незаконним перебуванням на своїй території російських військ та озброєння. Ми підтверджуємо свою вимогу про беззастережне виведення з Молдови російських військ відповідно до міжнародних зобов'язань та Конституції Республіки Молдова", - заявив Галбур.

Глава МЗС Молдови також висловився за ініціювання процедури трансформації діючої військової миротворчої місії в Зоні безпеки на Дністрі в громадянську місію під егідою міжнародних організацій.

Читайте також: Моніторинг Донбасу 24/7, "придністровський" прорив: Курц - про підсумки роботи в ОБСЄ

Раніше уряд Молдови звернувся в ООН з проханням включити до порядку денного Генеральної асамблеї питання про повне виведення російських військ та озброєння з території країни.

Як повідомлялося, на території невизнаного Придністров'я розквартирована Оперативна група російських військ (близько 1400 осіб), а на військових складах у селі Колбасна Рибницького району зберігається понад 20 тисяч тонн боєприпасів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-