Самогубство в Гаазі: Хорватський генерал отруївся цианідом

Самогубство в Гаазі: Хорватський генерал отруївся цианідом

Відео
Укрінформ
Колишній командир силами боснійських хорватів генерал Слободан Праляк під час засідання воєнного трибуналу в Гаазі прийняв ціанід калію.

Про це повідомили у прокуратурі Нідерландів, передає Reuters.

За даними відомства, це засвідчив токсикологічний тест. У крові Праляка була така концентрація ціаніду калію, що призвела до серцевої недостатності.

72-річний Праляк заявив, що випив отруту, 29 листопада на слуханні апеляції у своїй справі у Міжнародному кримінальному трибуналі по колишній Югославії. Він висловив невдоволення тим, що суд підтвердив його 20-річне засудження за звинуваченням у воєнних злочинах, і після цього випив рідину з невеликого флакона. Судове засідання зупинили, а невдовзі оголосили, що Праляк помер.

Читайте також: Самогубство в Гаазі: ЗМІ висувають версії, де генерал взяв отруту

Як повідомлялося, хорватський генерал Праляк вжив отруту після оголошення вердикту Міжнародним трибуналом щодо колишньої Югославії в Гаазі. Згодом стало відомо про його смерть.

У середу, 29 листопада, в Гаазі розглядалася апеляція Праляка і ще п'ятьох боснійських, хорватських політичних і військових лідерів щодо їх вироків, ухвалених ще в 2013 році. Тоді Праляк був засуджений до 20 років позбавлення волі за злочини у Східному Мостарі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-