Смоленська катастрофа не була випадковістю - Мацеревич

Смоленська катастрофа не була випадковістю - Мацеревич

1438
Ukrinform
Звіт підкомісії з розслідування причин Смоленської катастрофи, який представлять навесні наступного року, буде повністю достовірним, в його основі будуть тільки доказові матеріали.

Про це сказав в ефірі телеканалу TV Republika міністр національної оборони Польщі Антон Мацеревич, повідомляє "Радіо Польща".

Міністра запитали, враховуючи дані підкомісії, чи є теза, що 10 квітня 2010 року під Смоленськом стався замах, найбільш правдоподібною.

"Скажу так: ті матеріали і висновки розслідування, які ми маємо, дозволяють з упевненістю сказати, що це не була випадковість", - сказав він. Міністр додав, що хід трагічних подій комісія зможе представити навесні 2018 року.

Читайте також: Смоленська катастрофа: МЗС Польщі готове повертати Ту-154М через міжнародні суди

Мацеревич підкреслив, що перед презентацією варто очікувати "дуже багато дезінформації, атак, як особистих, так і інших, на членів комісії і на сам принцип розслідування смоленської трагедії".

“Можу запевнити в одному: я обов'язково доведу до завершення це завдання, звіт напевно буде представлений, в його основі будуть доказові матеріали, а не гіпотези і припущення, що літак, розмах крил якого становить приблизно 40 метрів, перекинувся в повітрі на висоті 5 або 6 метрів над землею. Тобто в основі документа буде не нісенітниця, а правда", - заявив він.

Міністр додав, що Польща має "багато доказового матеріалу, який дозволяє представити хід подій".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>