Брюссель хочуть обмежити у швидкості до 30 км/год

Брюссель хочуть обмежити у швидкості до 30 км/год

1155
Ukrinform
У Брюсселі пропонують обмежити швидкість руху транспорту до 30 кілометрів на годину.

З такою ініціативою виступили цього тижня деякі члени уряду Брюссельського столичного регіону, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, брюссельський міністр мобільності Паскаль Смет та державний секретар з дорожньої безпеки Б’янка Дебает пропонують розширити зони обмеження швидкості транспорту до 30 км/год на усю територію бельгійської столиці, за можливим винятком для деяких автошляхів.

Як аргументується, дотримання швидкості навіть у 50 км/год не запобігає зниженню летальних випадків на дорогах у Брюсселі. Окрім цього дослідження показало, що чітке дотримання швидкості до 30 км/год зробить рух у бельгійській столиці більш збалансованим.

Читайте також: В Україні хочуть ввести євростандарт швидкості — 50 км/год

Серед позитивних результатів називається і зменшення викидів вуглецю у повітря та зменшення рівня шуму на вулицях.

Серед контраргументів відзначається неможливість забезпечити ефективний контроль за дотриманням швидкісного режиму, а відтак, трафік у Брюсселі все одно залишатиметься ускладненим.

Водночас зазначену ініціативу підтримують не всі члени брюссельського уряду. Нині з цієї проблеми тривають політичні дебати.

Як повідомляв Укрінформ, МВС України внесло законодавчу пропозицію про обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>