ФБР розсекретить всю інформацію про вбивство Кеннеді

ФБР розсекретить всю інформацію про вбивство Кеннеді

638
Ukrinform
Федеральне бюро розслідувань (ФБР) дало дозвіл на публікацію всіх раніше прихованих матеріалів про вбивство президента США Джона Ф. Кеннеді. 

Про це повідомляє видання Politico.

"Бюро заявило, що ці файли будуть опубліковані Національним архівом в найближчі тижні", - йдеться у повідомленні. 

У ФБР зазначили, що в останніх документах містяться матеріали, які стосуються осіб, що надали інформацію в ході розслідування розстрілу і чиє життя може опинитися під загрозою, якщо вони будуть ідентифіковані. Тому файли були відредаговані.

Як повідомлялося, що президент США Дональд Трамп планує розсекретити всі документи, що стосуються вбивства 35-го американського президента Джона Кеннеді. Він зазначив, що зробить це задля "повного розкриття, прозорості і з метою покласти край всім конспірологічним теоріям".

Раніше Білий дім за розпорядженням президента Трампа оприлюднив 2891 документ з розслідування про вбивство президента США Джона Кеннеді, які до цього часу перебували в архівах під грифом "Секретно".

Розкриті зараз матеріали містять записи безпосередньо про підготовку та здійснення вбивства. Водночас зазначається, що й на цей раз не всі документи були розсекречені – під грифом залишається ще близько 300 файлів з міркувань національної безпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>