Розслідуванню щодо РФ іще далеко до завершення - американський сенатор

Розслідуванню щодо РФ іще далеко до завершення - американський сенатор

2809
Ukrinform
Старший член сенатського комітету у закордонних справах сенатор Бен Кардін зазначив, що ще рано говорити про завершення розслідування Конгресу по втручанню Росії у президентські вибори в США.

Про це він розповів у четвер Сербській службі "Голосу Америки".

"Я не думаю, що ми підійшли до кінця розслідування. Кожен день з'являється дедалі більше інформації", - зазначив Кардін, коментуючи нещодавні висловлювання президента Трампа про те, що "американцям це вже набридло".

Сенатор назвав "очевидними" спроби Росії втрутитися в вибори.

"Вони явно використовували кібертехнології, вони явно підтримували одного з наших кандидатів, президента Трампа. В даний час з'являється все більше і більше доказів того, що вони, можливо, свідомо чи ні використовували громадян нашої власної країни", - наголосив він.

Читайте також: Вибори у США: Facebook визнав, що Росія могла втручатися через Messenger

Він так само нагадав, що росіяни проявляли активність в Інтернеті, купуючи рекламні оголошення. "Зараз ми дізнаємося про все це", - сказав Кардін.

Сенатор також заявив, що до кінця нинішнього року Конгрес не завершить свою роботу з цього питання.

"Ми не можемо нічого сказати про розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера – це розслідування йде своїм шляхом. Однак, що стосується розслідування в Конгресі, то ми не знаємо, коли воно завершиться. Що ми знаємо, так це те, що це ще не кінець запитам Конгресу в рамках розслідування. Тому, ні, ми ще не підійшли до завершення", - резюмував сенатор США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>