Ядерна угода з Іраном: Трамп оголосив нову стратегію США

Ядерна угода з Іраном: Трамп оголосив нову стратегію США

1561
Укрінформ
Президент США Дональд Трамп у п'ятницю закликав Конгрес та союзників зробити більш жорсткою іранську ядерну угоду, пригрозивши в іншому випадку виходом США з цього договору.

Виступаючи у прямому ефірі з Білого дому, він запропонував нову стратегію США, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Як я говорив уже багато разів, угода з Іраном була однією з найгірших і кабальних договорів, які Сполучені Штати будь-коли укладали", - заявив Трамп.

Він підкреслив, що домовленість була спрямована лише на обмеження іранського режиму від отримання власного виробництва ядерної зброї. Однак Тегеран продовжує дестабілізувати регіон у багато інших способів.

"Іранський режим залишається головним спонсором тероризму. Він і далі сприяє "Аль-Каїді", "Талібану", "Хезболлі", "Хамасу" та іншим терористичним угрупованням", - заявив президент США.

У цьому зв'язку він наголосив, що офіційний Вашингтон застосує низку "дуже важливих кроків" для протистояння ворожим діям Ірану.

"Я оголошую нову стратегію у відповідь на весь комплекс деструктивних дій Ірану. По-перше, ми працюватимемо з нашими союзниками для протистояння дестабілізуючій діяльності режиму, який підтримує терористичних ставлеників у регіоні", - зазначив глава Білого дому.

По-друге, за його словами, США запровадять додаткові санкції проти режиму, щоб унеможливити фінансування тероризму з його боку.

По-третє, "ми відповімо на виклик щодо збільшення (іранським - ред.) режимом кількості ракет та озброєння, яке загрожує його сусідам, світовій торгівлі та вільному мореплавству", заявив президент США.

Читайте також: США ввели санкції проти елітних військ іранського режиму

І зрештою, наголосив Трамп, Сполучені Штати "заблокують усі можливості для режиму щодо створення ядерної зброї".

Він зауважив, що дасть адміністрації всі необхідні розпорядження для того, щоб почати втілювати цей палн у життя. "Виконання нашої стратегії розпочнеться з кроку, який давно мав бути зроблений, – запровадження жорстких санкцій проти Корпусу стражів Ісламської революції (КСІР) Ірану", - заявив Трамп.

Він тут же надав вказівку Міністерству фінансів запровадити санкції проти КСІР "за їх підтримку тероризму" в інших країнах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-