Маккейн і Кардін вимагають від Трампа не тягнути з новими санкціями проти РФ

Маккейн і Кардін вимагають від Трампа не тягнути з новими санкціями проти РФ

Укрінформ
Впливові американські сенатори, республіканець Джон Маккейн і демократ Бен Кардін оприлюднили публічне звернення до адміністрації Дональда Трампа, вимагаючи виконання закону щодо протидії ворогам Америки та запровадження нових санкцій проти Росії згідно з його вимогами.

Текст листа оприлюднений у середу на офіційній сторінці Джона Маккейна.

"Десять днів минуло минули від 1 жовтня, коли Адміністрація Трампа повинна була оголосити про введення санкцій проти секторів оборони й розвідки Росії, як це передбачено Законом щодо протидії американським противникам шляхом санкцій", - наголошується у звернення.

Як підкреслили законодавці, "затримка ставить під сумнів прихильність адміністрації Трампа виконувати закон про санкції, який був підписаний понад два місяці тому, після місяців публічних дебатів та обговорень у Конгресі".

Читайте також: Без закону про Донбас із РФ могли зняти санкції - Герасимов

Крім того, законодавці розкритикували "недостатні дипломатичні зусилля" нинішнього керівництва щодо залучення союзників у Європі та спроби збільшити тиск на Москву.

"Наміри Конгресу були зрозумілими, відображені в переважній двопартійній більшості на користь законодавства", - підкреслюється в листі.

У цьому зв'язку сенатори нагадали, що 28 вересня закликали адміністрацію розробити надійний і всебічний план реалізації всіх аспектів закону та працювати в тісній координації з Конгресом, щоб забезпечити повну реалізацію позиції головного законодавчого органу США.

Законодавці виступили з вимогою, щоб адміністрація відреагувала нарешті на їх заклик та виконувала закон, ухвалений переважною більшістю Конгресу США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-