Лісову пожежу в Канаді "офіційно загасили" через 15 місяців від початку

Лісову пожежу в Канаді "офіційно загасили" через 15 місяців від початку

571
Ukrinform
Велетенська лісова пожежа, що спалахнула у канадській провінції Альберта минулого року, була нарешті офіційно оголошена згаслою.

Про це CBC News розповіла речниця пожежної служби Канади Альберта Лін Дайна. 

«Вогонь такого масштабу потребує часу, аби упевнитися, що він повністю згас. Тому ми мусили перечекати зиму і перевірити знову улітку, чи немає десь диму. Після цього ми проводимо термоінспекцію із гелікоптерів. Лише після того, як ми встановлюємо відсутність джерел тепла, ми офіційно повідомляємо про завершення лісової пожежі», - сказала Дайна. 

Пожежа на півночі Альберти розпочалася 1 травня 2016 року і з часом поширилася на сусідню провінцію Саскачеван. Загалом у вогні було знищено 6 тис. км кв території, у тому числі 2400 будівель на території міста Форт МакМюрей, 80 тис. мешканців якого мусили терміново евакуйовуватися. Ця лісова пожежа стала також найдорожчою в історії Канади, адже страховим компаніям довелося виплатити 3.8 млрд доларів збитків.

Читайте також: Лісові пожежі у Грузії допомагає гасити український літак

Найвірогіднішою причиною появи першого вогнища, що пізніше розрослося до велетенських масштабів, стала людська діяльність, хоча досі винуватця не знайдено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>