Яєчний скандал: заражені фіпронілом яйця виявили і в Австрії

Яєчний скандал: заражені фіпронілом яйця виявили і в Австрії

Укрінформ
Деякі імпортовані до Австрії яєчні продукти були заражені потенційно шкідливим інсектицидом фіпронілом.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на офіційного представника Міністерства охорони здоров’я Австрії Ульріха Герцога.

"Три чверті результатів тесту негативні," – заявив Герцог, додавши, що "чверть, однак, показала позитивний результат під час початкового розслідування".

Як повідомляється, було проведено аналіз 80 зразків з різних регіонів Австрії. У восьми з них було виявлено фіпроніл, засіб для виведення кліщів та бліх у тварин. Це попередні результати аналізу, остаточні очікуються пізніше у понеділок.

За словами Герцога, негайної загрози для здоров’я людей немає. Однак деякі національні регулятори в Європі висловили занепокоєння тим, що багато забруднених яєць потрапили в харчовий ланцюг, головним чином через перероблені продукти, такі як печиво та тістечка.

Читайте також: Заражені яйця потрапили вже в 17 країн

Як відомо, 15 країн Європейського Союзу, а також Китай і Швейцарія повідомили про те, що їм постачали заражені фіпронілом яйця.

Кілька виробників у Нідерландах і Бельгії перебувають під слідством після того, як було виявлено, що вироблені ними яйця були оброблені продуктом, що містить пестицид фіпроніл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-