Придністровський конфлікт: МЗС Молдови викликало

Придністровський конфлікт: МЗС Молдови викликало "на килим" російського посла

Укрінформ
Республіка Молдова вважає за недоречну організацію на території Придністровського регіону односторонніх заходів, приурочених до 25-річчя початку миротворчої місії на Дністрі, за участі делегацій і артистів з РФ.

Про це заявили в Міністерстві закордонних справ і європейської інтеграції Молдови за підсумками зустрічі з послом Росії у Кишиневі Фарітом Мухаметшиним, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

"Посла Російської Федерації в Республіці Молдова Фаріта Мухаметшина було викликано до МЗС у зв'язку з планованими заходами, присвяченими 25-річчю початку миротворчої місії в Придністровському регіоні Республіки Молдова. Російському послу, зокрема, повторно було заявлено про те, що Молдова вважає недоречним проведення в односторонньому порядку таких заходів за участі артистів та делегацій з РФ, підкреслюючи, що ці дії можуть завдати шкоди молдавсько-російським відносинам", - йдеться в повідомленні зовнішньополітичного відомства.

Читайте також: Додон хоче роздати нагороди російським військовим у Придністров’ї

У МЗС Молдови підкреслили також, що "Кишинів хотів би, щоб відносини між двома країнами залишалися дружніми і базувалися на взаємній повазі та довірі".

У цьому контексті Мухаметшину нагадали про неодноразові заяви молдавської влади про трансформацію діючої військової миротворчої місії на Дністрі, яка свої завдання виконала, в багатонаціональну цивільну місію з міжнародним мандатом.

У МЗС переконані, що "трансформація миротворчої місії сприятиме зміцненню довіри між двома берегами Дністра та створенню сприятливої атмосфери для політичного врегулювання Придністровського конфлікту".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-