Маккейн розкритикував поступки Трампа Росії в сирійському питанні

Маккейн розкритикував поступки Трампа Росії в сирійському питанні

Укрінформ
Незважаючи на перебування в лікарні та серйозний діагноз, голова Комітету з питань збройних сил Сенату США Джон Маккейн розкритикував рішення президента Трампа згорнути програму ЦРУ щодо надання допомоги сирійській опозиції.

Як повідомляє Укрінформ, у офіційній заяві, опублікованій на власному сайті, сенатор підкреслив, що це рішення відповідає інтересам Росії. 

"Якщо ці доповіді є вірними, адміністрація відверто грає на руку Володимиру Путіну. Йти на будь-які поступки для Росії, не мати більш широкої стратегії для Сирії – це безвідповідально і короткозоро", - наголошується в документі.

Глава комітету звернув увагу, що Білий дім досі не сформулював свого бачення по Сирії після перемоги над ІДІЛ, не кажучи вже про комплексний підхід до ситуації на Близькому Сході. 

Читайте також: Трамп скасував програму підтримки сирійської опозиції на догоду Росії - WP

"Ключовим елементом американської стратегії має стати усунення Асада від влади в якості одного з компонентів завершення жорстокого конфлікту в Сирії, який (свого часу. – Ред.) підштовхнув до розростання ІДІЛ", - наголосив сенатор.

Іншим фактором, який підживлює конфлікт, він назвав триваючий "злочинний вплив" на ситуацію з боку Ірану.

Крім того, Маккейн підкреслив, що після шести місяців роботи адміністрація досі не має стратегії перемоги в Афганістані. "Вже середина липня – той термін, коли адміністрація пообіцяла представити цю стратегію Конгресу, і ми все ще її чекаємо", - підкреслив сенатор США.

Фото: Shutterstock.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-