SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Український літак прибув до Чорногорії для допомоги у гасінні лісових пожеж - 19.07.2017 10:25 — Новини Укрінформ
Український літак прибув до Чорногорії для допомоги у гасінні лісових пожеж

Український літак прибув до Чорногорії для допомоги у гасінні лісових пожеж

Фото
1427
Ukrinform
У вівторок ввечері літак ДСНС України прибув до міста Тіват у Чорногорії для надання допомоги у гасінні масштабних лісових пожеж.  

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

"О 21:50 18 липня пожежний літак Ан-32П Держслужби України з надзвичайних ситуацій прибув до міста Тіват для надання допомоги у гасінні масштабних лісових пожеж, що вирують на території країни. Робота авіації буде здійснюватися поблизу м. Тіват, що на півдні Чорногорії", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з минулого тижня у регіоні не вщухають масштабні пожежі. Внаслідок тривалої спеки, сильних поривів вітру та відсутності дощів вогонь швидко поширюється, і є загроза розповсюдження його на будинки передмість.

Літак ДСНС прибув до Чорногорії для гасіння лісових пожеж

Зважаючи на можливі ризики, урядом Чорногорії був направлений запит про допомогу і, відповідно до Угоди про співробітництво в галузі захисту від природних та інших катастроф між урядами України та Чорногорії, Прем'єр-міністром України було прийняте рішення щодо надання необхідної допомоги мешканцям Чорногорії.

Читайте також: Пожежі в Хорватії вдалося взяти під контроль - прем'єр

О 18:20 18 липня на виконання доручення Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, пожежний літак Ан-32П Держслужби України з надзвичайних ситуацій вилетів до Чорногорії.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-