У Фінляндії посадовці отримали повноваження проти "зелених чоловічків"

У Фінляндії посадовці отримали повноваження проти "зелених чоловічків"

1319
Ukrinform
У Фінляндії набули чинності зміни до законів про територіальне спостереження і в кримінальному законодавстві, покликані зміцнити повноваження посадовців у тих випадках, коли безпеці в країні загрожує група військових без розпізнавальних знаків.

Про це повідомляє Yle

"Нова поправка до законів про регіональну безпеку Фінляндії покликана зміцнити авторитет посадовців у ситуаціях, коли Фінляндії може загрожувати немаркірована військова група", - йдеться у повідомленні.

Зміни, підписані президентом Саулі Нійністьо у понеділок, набули чинності сьогодні, 15 липня.

Читайте також: Біля кордонів Фінляндії помітили російські літаки

Згідно з новим законом, під групою військових без розпізнавальних знаків маються на увазі озброєні військові, які діють в інтересах держави, що не може бути встановлена через відсутність на формі у військових розпізнавальних знаків.

Таким групам заборонено в'їжджати і перебувати в країні. Порушення заборони каратиметься відповідно до Кримінального кодексу.

Цей крок покликаний посилити територіальну цілісність Фінляндії у ситуаціях, подібних до тієї, що спостерігалася в Україні у 2014 році, коли одягнені у зелену форму військові без розпізнавальних знаків (звідси і «зелені чоловічки») вторглися на територію України під час анексії Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-