Міністри оборони США і Британії бачать Росію серед найбільших загроз для безпеки

Міністри оборони США і Британії бачать Росію серед найбільших загроз для безпеки

2310
Ukrinform
Провокаційна поведінка РФ, в тому числі її збройна агресія в Східній Європі, а також кібероперації проти демократичних процесів на Заході є однією з головних сучасних небезпек поряд з ядерною загрозою КНДР та ісламістським екстремізмом.

Про це заявив у п'ятницю під час зустріч з главою Пентагону Джеймсом Меттісом в столиці США міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Наш світ стає більш темним: Зростає небезпека з боку Північної Кореї… Ісламістський терор (поширюється – ред.) як у регіоні, так і за кордоном, що ми бачили в нашій власній країні; і російська агресія у Східній Європі та нарощування кібервійни", - перелічив британський міністр актуальні загрози.

У цьому зв'язку він наголосив на необхідності зміцнення євроатлантичної безпеки, "а не просто збільшити витрати". За його словами, НАТО повинна стати більш гнучкою для відповіді на виклики безпеці по всіх напрямах.

Читайте також: Полторак розповів британському колезі про реформу української армії

Крім того, заявив Феллон, існує необхідність поглиблення двосторонніх оборонних зв'язків США і Великої Британії. "Сьогодні ми залишаємося вашим найсильнішим союзником, співпрацюючи по всіх напрямах - від операцій до розвідки, від ядерного стримування до винищувачів F-35", - наголосив міністр.

Феллон повідомив, що всі ці теми включені до порядку денного його зустрічі з міністром оборони США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-