ІДІЛ використовує загони смертників для контратаки в Мосулі

ІДІЛ використовує загони смертників для контратаки в Мосулі

733
Ukrinform
Бойовики терористичної організації «Ісламська держава» зуміли провести загони смертників для масштабної контратаки в Мосулі в тил іракським військам.

Про це повідомляє Washinghton Post з посиланням на місцеву поліцію.

«Десятки бойовиків «ІД», вдягнутих у бронежилети смертників, проникли за іракські поліцейські лінії в Мосулі в середу, щоб відвоювати землю в масштабній контратаці», - сказали співробітники поліції.

Наступ почався приблизно о третій годині ранку за місцевим часом на південь від Старого міста, останнього і найкраще укріпленого плацдарму «ІД» у Мосулі. Спочатку смертники на автомобілях напали на передові загони вартових порядку. Одночасно з цим від 25 до 50 піших бойовиків з поясами смертників підтримали наступ з тилу.

Поліція зазначає, що бойовики «ІД» змогли обійти їх патрулі берегом річки Тигр, спираючись на допомогу місцевих сплячих осередків» на наданих ними автомобілях.

Associated Press заявило, що 11 поліцейських і четверо цивільних осіб загинули в результаті нападу «ІД» на райони Даваса і Дендан.

Битва за Мосул триває вже вісім місяців і близька до фіналу. Іракські і американські військові вважають, що в Старому місті залишилося до 1000 бойовиків «ІД», які битимуться на смерть.

Як раніше повідомляв Укрінформ, бойовики «Ісламської держави» втратили ще один район Мосула.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-