Суд Норвегії не розглядатиме скаргу Брейвіка на ув’язнення у трикімнатній камері

Суд Норвегії не розглядатиме скаргу Брейвіка на ув’язнення у трикімнатній камері

934
Ukrinform
Верховний суд Норвегії у четвер відмовився розглядати апеляцію, подану норвезьким масовим вбивцею Андерсом Брейвіком, який скаржиться на умови свого ув’язнення.

Брейвік намагався оскаржити рішення норвезького апеляційного суду, який у березні постановив, що його майже повна ізоляція в трикімнатній камері поважає права людини, повідомляє Reuters.

"Апеляційна комісія Верховного суду одноголосно прийняла рішення від 8 червня 2017 року про те, щоб далі не розглядати апеляцію Андерса Берінга Брейвіка у справі, порушеній Брейвіком проти держави", - йдеться у заяві суду.

У суді також додали, що жодна частина апеляції Брейвіка не має шансів на виграш у Верховному суді.

Як повідомлялося, Апеляційний суд Норвегії у березні постановив, що Норвегія не порушує права масового убивці Андерса Брейвіка, тримаючи його в майже повній ізоляції в трикімнатній камері за вбивство 77 людей у 2011 році.

Таким чином було скасовано попередній вердикт про те, що ізоляція масового вбивці Брейвіка була негуманною.

Брейвік у липні 2011 року підірвав бомбу в центрі Осло, а потім відкрив вогонь по учасниках молодіжного табору на острові Утойя. Свої дії екстреміст пояснив тим, що хотів привернути увагу до засилля мігрантів у Європі.

Чоловіка засудили до 21 року позбавлення волі з правом подовження тюремного строку необмежену кількість разів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-