Трамп не блокуватиме слухань Джеймса Комі в Сенаті – Білий дім

Трамп не блокуватиме слухань Джеймса Комі в Сенаті – Білий дім

906
Ukrinform
Нинішній глава Білого дому Дональд Трамп не застосовуватиме своїх президентських повноважень для того, щоб заблокувати слухання директора ФБР Джеймса Комі в Сенаті США, який має засвідчити про його розмови з президентом, й тому числі щодо прохання Трампа припинити розслідування проти Майкла Флінна.

Про це офіційно заявила в понеділок заступник речника Білого дому Сара Сандерс, передає власний кореспондент Укрінформу.

"З метою полегшення швидкого й ретельного вивчення фактів, яких потребує Комітет Сенату з питань розвідки, президент Трамп не користуватиметься виконавчою прерогативою по відношенню до запланованого свідчення Джеймса Комі", - зазначила Сандерс.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня стало відомо, що розвідувальний комітет Сенату планує заслухати екс-директора ФБР у четвер, 8 червня.

Комі очолював розслідування ФБР щодо втручання Росії в президентські вибори в США, у тому числі зв'язки кампанії Дональда Трампа з представниками уряду РФ. Найбільш активно на той час розслідувалася справа колишнього радника президента Майкла Флінна. Однак 10 травня президент Трамп неочікувано звільнив Джеймса Комі своїм розпорядженням.

Пізніше від джерел стало відомо, що після однієї із зустрічей з президентом у лютому Джеймс Комі склав доповідь, яку показав тільки вузькому колу осіб, де вказав, що Трамп просив його припинити слідство проти Майкла Флінна.

Президент Трамп особисто заперечує, що таке прохання з його боку дійсно мало місце.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-